مالزی ایران

malaysiairan.com

                                                       وب سایت اطلاع رسانی صحیح از کشور مالزی

 

 

  

روغن نباتی:

روغن نباتی در صنعت به دو صورت خام و فراوری شده موجود می باشد. که مالزی اندونزی در زمینه صادرات آن دو کشور بزرگ تولید کننده دنیا هستند.و مالزی - ایران در زمینه روغن مورد درخواستی شما توانایی ارائه بهترین قیمت وکیفیت را داراست.

لطفا سفارش خود را در زمینه انواع  روغن با ما در میان بگذارید

کشتی سازی  در مالزی:

 صنایع  کشتی سازی در مالزی از درجه قابل قبولی در دنیا برخوردار می باشد. شرکت مالزی - ایران  با قرار داد همکاریی که با یکی از بزرگترین شرکت کشتی سازی مالزی را دارد می توانند دقیقا برابر سفارش شما بر امر قرار داد از طرف شما نظارت و کنترل داشته تا تمامی خواسته های شما برآورده شود.


ماشین آلات صنعتی:

مالزی ایران در زمینه تهیه ماشین الات صنعتی و ماشین های مورد در خواستی شما امکان ارائه خدمات را دارد.ما توان ارائه ماشین الات اروپایی راداریم .  و همچنین توانایی انجام تهیه ماشین الات با کیفیت مشابه اروپایی را از کشور چین به قیمت بسیار مناسب را داریم.


کاغذ A4 و ماشین آلات برش کاغذ :

مالزی ایران در زمینه تهیه کاغذ A4  و ماشین الات مربوطه امکان ارائه خدمات را دارد. برای سفارش کاغذ A4  با کیفیتهای مختلف با ما تماس بگیرید .


 

تولید انواع لاستیک و مواد اولیه آن در مالزی

 

امروزه لاستیک به ماده مهم اقتصادی و راهبردی در دنیا تبدیل شده است.

صنایع لاستیک سازی مالزی با سالها تجربه توانسته است خدمات گسترده ای را در نقاط مخمختلف جهان در زمینه تولید لاستیک و مواد اولیه لاستیک صنعتی عرضه کند.سابقه این کشور نمایانگر این است که اکثر کشورهای استفاده کننده از لاستیک های تولیدی و مواد اولیه آن طی این سالها راضی بوده اند و این نشان قدرت و کیفیت بسیار بالای تو لید در ایاین کشور است.
این کشور توانسته گام موثری در تأمین مواد اولیه مرغوب با قیمتی مناسب برای کشورهای مصرف کننده برداشته و به عنوان یکی از کشورهای فعال در این عرصه به شمار آید. گرمالزگروه مالزی – ایران با سال ها تجربه درخشان در صادرات لاستیک و مواد اولیه انواع لاستیک از مالزی به ایران و سایر نقاط جهان آماده به همکاری و مشاوره می باشد.

 

Copyright © 2009-2020 Malaysia Iran . All rights reserved