مالزی ایران

malaysiairan.com

                                                       وب سایت اطلاع رسانی صحیح از کشور مالزی

 

. 

 

کلیه امور ثبت شرکت، اخذ اقامت و اجازه کار در مالزی:

انجام کلیه امور ثبت شرکت، تنظیم اساسنامه و مراحل قانونی ثبت حرفه یا تجارت شما تخصص ماست. ما در مدت چهار روز کاری شرکت بنام شما را تشکیل و ثبت می کنیم، سرمایه اولیه تاسیس شرکت 2 یا 3 رینگیت مالزی است و بعد از تشکیل در دو هفته آینده شرکت ثبت شده را افزایش سرمایه می دهیم و معمولاً برای مشتری هایمان افزایش سرمایه حداقل پانصد هزار رینگیت مالزی را بخاطر قانون حداقل سرمایه به 100% بودن سهام به افراد خارجی را توصیه می کنیم. لازم به ذکر است اعتبار شرکت در آینده قابل افزایش می باشد.

__________________________________

باید توجه داشته باشید:

ثبت شرکت در مالزی برای افراد خارجی مستلزم داشتن شریک مالزیایی برای سهولت کارهای ثبت شرکت می باشد، اما در صورتی که شما تمایل به شریک مالزیایی ندارید می توانید در بدو تاسیس شرکت ، سرمایه آن را بر پایه پانصد هزار رینگیت مالزی به ثبت برسانید بعبارتی در صورت ثبت شرکت با سرمایه پانصد هزار رینگیت مالزی، احتیاج به شریک مالزیایی نیست.

توجه:

لازم به توضیح است که ما بعد از تشکیل شرکت شما و افزایش سرمایه شرکت به حدالنصاب (500.000 رینگیت) که در بالا به آن اشاره کردیم منتظر خواهیم ماند تا شما به مالزی تشریف بیاورید و دفتر شرکتتان را اجاره یا خریداری کنید. سپس ما جهت اقدام به اخذ اقامت با شما همکاری میکنیم، چون یکی از مهمترین شرایط اقدام به اخذ اقامت داشتن دفتر برای شرکتتان می باشد. ( اجاره دفتر در کوالالامپور به منطقه ،سال ساخت ،طبقه و محل دفتر بستگي دارد. اجاره بهای دفتر با اندازه تقریبی 50 متر مربع و در محیطی مناسب در كوالامپور كه مورد تائيد اداره مهاجرت مالزی باشد حدودا 4000 الی 10000 رینگیت (واحد پول مالزی) ميباشد.در ضمن برای سهولت كارها ما می توانيم دفتر شركت شما را برايتان تهيه كنيم.

 

هزینه های دولتی ثبت شرکت در مالزی :

مبلغ دريافتی وزارت بازرگانی مالزی بابت ثبت شركت 3500 رینگیت مالزی است. و مبلغ دريافتی  دولت مالزی بابت افزايش سرمايه شركت برای هر صد هزار رینگیت مالزی 500 رینگیت است. و مبلغ دريافتی شركت ثالث جهت كليه امور مربوط به اداره مهاجرت و اقامت از 10000 رینگیت الی 25000 رینگیت مالزی و اداره مهاجرت جهت تمبر اقامت برای هر پاسپورت 490 رينگیت مالزی می باشد.

 

مبلغ دريافتی وزارت بازرگانی بابت ثبت شركت

......3500  

 رینگیت (واحدپول مالزی)

 

مبلغ دريافتی دولت مالزی بابت افزايش سرمايه شركت به مبلغ پانصد هزار رینگیت

......2500

 رینگیت (واحد پول مالزی)

 

مبلغ دريافتی شركت ثالث جهت كليه امور مربوط

به اداره مهاجرت

مبلغ دريافتی اداره مهاجرت جهت تمبر اقامت             

.....

   25000

  

       490

 

 رینگیت (واحد پول مالزی)

 

 رینگیت (واحد پول مالزی)

 

 

 

 

 

 

گروه مالزی - ایران تخصص در راه اندازی پروژه، سرمایه گذاری  و راه اندازی  کسب و کار در مالزی را دارد و کلاً برای سرمایه گذارانی که از طریق شرکت ما در مالزی سرمایه گذاری میکنند، هیچ مبلغی برای اجرت کارهای ویزا، اجازه کار، باز کردن حساب یا حسابهای بانکی دریافت نمی کند و همه امور اقامتی و بانکی برای سرمایه گذاران  رایگان انجام می شود، لذا تقاضا داریم اشخاص صرفاً جهت ویزا و اقامت مالزی برای شرکت ما مراجعه نکنند.

 


اخذ جواز کار تخصصی:

     برخی امور و خدمات تخصصی برای ارائه دادن در مالزی نیاز به اخذ مجوز لازم از وزارت خانه های مربوطه را دارند. در اینگونه امور ما همکاریهای لازم را جهت  مجوز های مربوطه برای ادامه فعالیت شما در این کشور انجام خواهیم داد. به طور مثال اگر شما پزشک هستید علاوه بر ثبت مطب و اخذ اقامت ، برای فعالیت نیازمند مجوز وزارت بهداشت و تایید وزارت علوم می باشید و يا برای فعاليت شما در امر واردات و صادرات کالا نيازمند جواز بازرگاني ( WRTمی باشید.

نکته مهم در مورد اخذ اقامت مالزی:

اگر شرکتی جهت اخذ اقامت به اداره مهاجرت مراجعه نماید و موفق به اخذ اقامت نشود مطمعناً نکات مهم و قابل توجهی که مورد نظر اداره مهاجرت مالزی میباشد را رعایت نکرده و این شرکت به عنوان شرکت سوری تلقی گردیده و وارد لیست سیاه اداره مهاجرت میشود و میتوان به جرات اعلام کرد که اقدام دوباره جهت اخذ اقامت برای شرکتی که در لیست سیاه اداره مهاجرت میشود نزدیک به محال میباشد.

نکاتی که باید به آن توجه نمود به صورت مختصر و محدود در زیر توضیح داده میشود:

 * تنظیم اساسنامه کامل و مرتبط با شغل مورد نظر شرکت

 * تهیه و ارایه مدارک مورد نیاز و مورد توجه اداره مهاجرت

 * مدارک تخصصی افرادی که اقدام به اقامت نمودند با توجه به سن و سوابق کار آنها

 * ثبت سرمایه مناسب و با محدوده کار شرکت

 * داشتن حساب بانکی فعال در مالزی

 * اخذ گواهی های تخصصی شرکت در صورت نیاز

کلیه نکات فوق مختصری از مدارک مورد نیاز، چه در امر اقامت و چه در امر امور بانکی نیز میباشد. قابل توجه اینکه شما با مشاوره و توصیه های شرکت مالزی - ایران میتوانید در کمترین زمان ممکن و با سهولت به ثبت شرکت و اخذ اقامت و امکانات بانکی مورد نیاز از جمله وام و غیره دست پیدا کنید و اخذ امکانات فوق سهل و آسان است به شرط آنکه تشکیل پرونده شرکت شما از ابتدا صحیح و اصولی انجام گرفته باشد.

 

 

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

Copyright © 2009-2017 Malaysia Iran . All rights reserved