مالزی ایران

malaysiairan.com

                                                       وب سایت اطلاع رسانی صحیح از کشور مالزی

 

 

 

 

سرمایه گذاری در مالزی:

ما با توجه به بودجه  شما ، راه های متعدد سرمایه گذاری در مالزی را به شما پیشنهاد می کنیم و با شما در امور سرمایه گذاری و داشتن منبع در آمد در مالزی مشاوره می کنیم.

 

 مشاوره برای مشارکت در مالزی

در مالزی برخی از شرکت ها علاقه مند به جذب شریک تجاری یا سرمایه گذار میباشند. معرفی این شرکت ها به شما و تضمین اعتبار آنها از خدمات ماست .

 

خدمات بازار یابی و مارکتینگ

ما محصولات و کالاهای شما را در مالزی و کشورهای جنوب شرقی آسیا بازاریابی کرده و مشتری جذب خواهیم نمود و مواد اولیه ، قطعات یدکی، ماشین آلات و هرگونه سفارش مورد نیاز شما در این منطقه را با تضمین قیمت مناسب و کفیت مورد انتظار تهیه خواهیم نمود.

 
 

سرمایه گذاری در مالزی بطورمستقیم یا با مشارکت طرف تجاری

الف) ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به سرمایه گذاران با توجه به بودجه آنان و بررسی راههای متعدد سرمایه گذاری و کسب درآمد بیشتر

ب) بررسی طرح تجاری، صنعتی، خدماتی شما و همکاری جهت جذب شریک سرمایه گذار مطمئن و معتبر و برگزاری جلسات مشترک تا نهایی شدن پروژه

ج) تهیه طرح توجیهی فنی، اقتصادی و مالی با الگوهای مورد پذیرش منطقه ای و بین المللی و دریافت مجوزهای طرح ایجاد صنایع و سایر همکاری های مشاوره ای با سرمایه گذاران تا راه اندازی کامل پروژه به صورت کلید در دست

سایر خدمات:

* به ثبت رساندن نمایندگی شرکت یا کارخانه شما در مالزی و اخذ مجوزهای لازم
* ایجاد و راه اندازی یک یا چند خط تولیدی محصولات شما در شهرکهای صنعتی ویا مناطق آزاد صنعتی تجاری مالزی که دارای معافیت های مالیاتی و حقوق وعوارض گمرکی می باشند و امکان دریافت وامهای صنعتی با بهره پایین فراهم می باشد .
* امکان شرکت و حضور در نمایشگاههای بین المللی به نمایندگی از شرکت شما (به صورت مستقل یا با حضور خودتان) با نازل ترین هزینه و معرفی محصولات و خدمات شما و جذب مخاطب (یاد آور می شود مالزی در هر ماه دهها نمایشگاه و همایش صنعتی و بازرگانی برگزار می نماید که از سراسر جهان شرکت نموده و مکان مناسبی جهت بازاریابی و تبادل اطلاعات و جذب مشتری می باشد)
* تهیه و ارائه طرحهای توجیهی ، اقتصادی ومطالعات امکان سنجی با الگوها و متولوژی مورد پذیرش کشور مالزی
* تهیه ماشین آلات صنعتی و تکنولوژی مناسب و مواد اولیه مورد نیاز از کلیه کشورهای جنوب شرق آسیا با کیفیت و قیمت معقول
* سایر فعالیت های صنعتی ، تجاری و خدماتی به پیشنهاد و نظر شما

مشاوره خرید فروش املاک در مالزی

مالزی ایران در زمینه سرمایه گذاری املاک (زمین ، خانه ، آپارتمان) آماده به ارائه خدمات تخصصی مشاوره می باشد. لیست اکازیون های ما یکی از بهترین ها در این امر می باشد. برای کسب اطلاعات و مشاهده ملک های موجود با ما تماس بگیرید.

 
 

 

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

 

 

Copyright © 2009-2020 Malaysia Iran . All rights reserved