مالزی ایران

malaysiairan.com

                                                       وب سایت اطلاع رسانی صحیح از کشور مالزی

 

 

مالزی - ایران با بهره از مشاوران  زبده ، فعالیت خود را در مالزی برای ارائه خدمات از سال 1989 میلادی ،1367 شمسی در زمینه های فرش ، صنایع دستی ایران و لوستر شروع کرد. در حال حاضر در کلیه زمینه های تجاری، خدماتی و تحصیلی فعالیت دارد. همچنین با چندین شرکت از اروپا ، چین ،کشورهای عربی و آمریکا ارتباط تجاری دارد.

یکی از درخشانترین خدمات ما بیش از 200 مورد مشاوره و سرمایه گذاری در امر واردات و صادرات از ایران است.

ما در مالزی نه تنها در امور ثبت شرکتها ، مشاوره و خدمات ارائه می کنیم بلکه در زمینه های راه اندازی کسب کار و داشتن منبع در آمد در مالزی و همچنین در امور خرید فروش املاک و مشاوره در جهت ساخت و ساز برای سرمایه گذاران ایرانی که تمایل به سرمایه گذاری در این بخش را دارند قادر به مشاوره و همکاری می باشیم .

در بیست و پنج سال فعالیت تجاری، ما موفق به راه اندازی چندین شرکت سود آور در مالزی شدیم که مشغول فعالیت اقتصادی می باشند. برای آشنایی شما با شرکتهای فوق الذکر، می توانید به دفتر ما مراجعه کرده و کتابچه پرفایل شرکت ما را گرفته و مطالعه فرمائید.

مدیریت ما به هموطنان توصیه می کند که قبل از هر اقدامی جهت سرمایه گذاری ، ثبت شرکت با ما تماس گرفته و صحیح ترین اطلاعات را درهرمورد به صورت رایگان جویا شوند. مطمئن باشید که از مشاوره با ما زیان نخواهید کرد.

 

Copyright © 2009-2017 Malaysia Iran . All rights reserved