مالزی ایران

malaysiairan.com

                                                       وب سایت اطلاع رسانی صحیح از کشور مالزی

 

 

مالزی - ایران با بهره از مشاوران  زبده ، فعالیت خود را در مالزی برای ارائه خدمات از سال 1989 میلادی ،1367 شمسی در زمینه های فرش ، صنایع دستی ایران و لوستر شروع کرد. در حال حاضر در کلیه زمینه های تجاری، خدماتی و سرمایه گذاری فعالیت دارد. همچنین با شرکت هایی از کشورهای جنوب آسیای ، چین ، اروپا ، کشورهای عربی ، آمریکا و کانادا ارتباط تجاری دارد.

یکی از درخشانترین خدمات ما موارد مشاوره در امر سرمایه گذاری ، تعداد تاسیس شرکت و ایجاد کسب و کار و ایجاد منبع درآمد برای مشتری هایمان در مالزی و فعالیت در امر ساخت و ساز در سطح کلان و مشاوره در خرید و فروش املاک در مالزی و همچنین در امر واردات و صادرات از کشورهای مختلف بوده است.

گروه مالزی - ایران در فعالیت بیش از سی سال موفق به راه اندازی دهها شرکت سود آور در مالزی شده که مشغول فعالیت اقتصادی می باشند. برای آشنایی شما با شرکتهای فوق الذکر، می توانید به دفتر ما مراجعه کرده و کتابچه پروفایل شرکت ما را گرفته و مطالعه فرمائید .

مدیریت ما به هموطنان توصیه می کند که قبل از هر اقدامی جهت سرمایه گذاری ، ثبت شرکت با ما تماس گرفته و صحیح ترین اطلاعات را درهرمورد به صورت رایگان جویا شوند. مطمئن باشید که از مشاوره با ما زیان نخواهید کرد.

لیست فعالیت و رزومه گروه ما را در وبسیات اصلی شرکت در لینک پایین ملاحظه فرمایید:

http://www.splendidmillennium.com/Project.htm

 

Copyright © 2009-2020 Malaysia Iran . All rights reserved